Fontanna JUMPING JET

Fontanna JUMPING JET

Galeria zdjęć

 

Zajmujemy się doborem pozostałych urządzeń (pomp, instalacji wodnej, rozdzielaczy, przepustnic, itp.) w celu uzyskania oczekiwanego obrazu wodnego. Na życzenie również: system oświetleniowy, system sterujący, automatyczna filtracja i dezynfekcja wody, automatyczne uzupełnianie wody, czujniki wiatru.

Nasze systemy fontannowe przeznaczone są:

  • do zabudowy ogrodowej opartej na zatapialnych japońskich pompach przemysłowych (szeroka gama wydajności w zależności od oczekiwanej wysokości obrazu wodnego).
  • do zabudowy publicznej opartej na stacjonarnych japońskich pompach przemysłowych (szeroka gama wydajności w zależności od oczekiwanej wysokości obrazu wodnego).

Każda fontanna składa się: z bortnicy – obrzeża fontannowego, dyszy lub zestawu dysz, podwodnych reflektorów oświetleniowych, systemów sterujących, pomp, rozdzielaczy, przepustnic, zaworów, oraz wielu innych elementów. Nie są one jednak zwykłymi komponentami metalowymi. Każdy element systemu fontannowego jest przemyślany, precyzyjnie zbudowany i kompleksowo testowany, aby upewnić się, że płynąca przez nie woda otrzyma dokładnie oczekiwany przez nas kształt – przez całe dziesięciolecia.

Zapraszamy do galerii: Obrzeży – bortnic i ram basenów fontannowych

Zapraszamy do kontaktu   biuro@romat.pl lub Tel. 794 290 422.  Zostaw nr tel. w mailu, odpiszemy lub oddzwonimy, pomożemy, doradzimy.

Powiązane produkty zapoznaj się z nimi!