Klasyczna 420 od 13 990,-

Fontanny 22R

Galeria zdjęć

Obrzeże fontannowe KLASYCZNA wpisane w okrąg 420 cm                       Cena 13 990+vat

VAT: Inwestycja prywatna w domu jednorodzinnym 8%, w każdym innym przypadku 23%.

Wysokość Średnica podstawy fi Waga
40 cm 420 cm 1980 kg

Dostępne kolory i rodzaje piaskowca:  standardowy:          piaskowy – Radków      na zamówienie:                             terakota – Książ               biały – Mietków

Obrzeże przeznaczone do samodzielnego montażu lub dalszej konfiguracji wyposażenia. Cena kompletnej fontanny wraz z montażem oraz dowolnym wybranym systemem fontannowym i oświetleniowym ustalana indywidualnie w zależności od wyposażenia.

Zajmujemy się doborem pozostałych urządzeń (dyszy lub zestawu dysz, pomp, instalacji wodnej, rozdzielaczy, przepustnic, itp.) w celu uzyskania oczekiwanego obrazu wodnego. Na życzenie również: system oświetleniowy, system sterujący, automatyczna filtracja i dezynfekcja wody, automatyczne uzupełnianie wody, czujniki wiatru.

Nasze systemy fontannowe przeznaczone są:

  • do zabudowy ogrodowej opartej na zatapialnych japońskich pompach przemysłowych (szeroka gama wydajności w zależności od oczekiwanej wysokości obrazu wodnego).
  • do zabudowy publicznej opartej na stacjonarnych japońskich pompach przemysłowych (szeroka gama wydajności w zależności od oczekiwanej wysokości obrazu wodnego).

Każda fontanna składa się: z bornicy – obrzeża fontannowego, dyszy lub zestawu dysz, podwodnych reflektorów oświetleniowych, systemów sterujących, pomp, rozdzielaczy, przepustnic, zaworów, oraz wielu innych elementów. Nie są one jednak zwykłymi komponentami metalowymi. Każdy element systemu fontannowego jest przemyślany, precyzyjnie zbudowany i kompleksowo testowany, aby upewnić się, że płynąca przez nie woda otrzyma dokładnie oczekiwany przez nas kształt – przez całe dziesięciolecia.

Firma wytwarza w pełni profesjonalne fontanny ogrodowe oraz do zabudowy publicznej, przeznaczone do długoletniej intensywnej pracy przy bardzo niskich kosztach eksploatacji. Jeżeli masz pomysł na swoją fontannę, to my go dla Ciebie zrealizujemy, doradzimy, dobierzemy urządzenia  aby fontanna działała niezawodnie przez długie lata i nie generowała wysokich kosztów eksploatacji, zajmiemy się montażem i uruchomieniem, przeszkolimy w zakresie obsługi. Każdy montaż odbywa się w obecności kadry kierowniczej. Zapraszamy do galerii:   Naszych realizacji  ;  Systemów fontannowych

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz pytania o produkt. Zostaw nr tel. w formularzu, odpiszemy lub oddzwonimy, pomożemy, doradzimy.

Pytanie o produkt - kliknij w celu rozwinięcia zapytania

Powiązane produkty zapoznaj się z nimi!