Argo 600 od 17 990,-

Fontanny 28bR

Galeria zdjęć

Obrzeże fontannowe ARGO wpisane w okrąg 600 cm                                  Cena 17 990+vat

VAT: Inwestycja prywatna w domu jednorodzinnym 8%, w każdym innym przypadku 23%.

Wysokość Średnica podstawy fi Waga
42 cm 600 cm 3480 kg

Dostępne kolory i rodzaje piaskowca:  standardowy:          piaskowy – Radków      na zamówienie:                             terakota – Książ               biały – Mietków

Obrzeże przeznaczone do samodzielnego montażu lub dalszej konfiguracji wyposażenia. Cena kompletnej fontanny wraz z montażem oraz dowolnym wybranym systemem fontannowym i oświetleniowym ustalana indywidualnie w zależności od wyposażenia.

Zajmujemy się doborem pozostałych urządzeń (dyszy lub zestawu dysz, pomp, instalacji wodnej, rozdzielaczy, przepustnic, itp.) w celu uzyskania oczekiwanego obrazu wodnego. Na życzenie również: system oświetleniowy, system sterujący, automatyczna filtracja i dezynfekcja wody, automatyczne uzupełnianie wody, czujniki wiatru.

Nasze systemy fontannowe przeznaczone są:

  • do zabudowy ogrodowej opartej na zatapialnych japońskich pompach przemysłowych (szeroka gama wydajności w zależności od oczekiwanej wysokości obrazu wodnego).
  • do zabudowy publicznej opartej na stacjonarnych japońskich pompach przemysłowych (szeroka gama wydajności w zależności od oczekiwanej wysokości obrazu wodnego).

Każda fontanna składa się: z bornicy – obrzeża fontannowego, dyszy lub zestawu dysz, podwodnych reflektorów oświetleniowych, systemów sterujących, pomp, rozdzielaczy, przepustnic, zaworów, oraz wielu innych elementów. Nie są one jednak zwykłymi komponentami metalowymi. Każdy element systemu fontannowego jest przemyślany, precyzyjnie zbudowany i kompleksowo testowany, aby upewnić się, że płynąca przez nie woda otrzyma dokładnie oczekiwany przez nas kształt – przez całe dziesięciolecia.

Firma wytwarza w pełni profesjonalne fontanny ogrodowe oraz do zabudowy publicznej, przeznaczone do długoletniej intensywnej pracy przy bardzo niskich kosztach eksploatacji. Jeżeli masz pomysł na swoją fontannę, to my go dla Ciebie zrealizujemy, doradzimy, dobierzemy urządzenia  aby fontanna działała niezawodnie przez długie lata i nie generowała wysokich kosztów eksploatacji, zajmiemy się montażem i uruchomieniem, przeszkolimy w zakresie obsługi. Każdy montaż odbywa się w obecności kadry kierowniczej. Zapraszamy do galerii:   Naszych realizacji  ;  Systemów fontannowych

Zapraszamy do kontaktu   biuro@romat.pl lub Tel. 794 290 422.  Zostaw nr tel. w mailu, odpiszemy lub oddzwonimy, pomożemy, doradzimy.

Powiązane produkty zapoznaj się z nimi!